Prywatna Praktyka Psychoterapeutyczna Luiza Szulim - Psychoterapia

O mnie

Jestem psychologiem oraz psychoterapeutą systemowym w trakcie procesu certyfikacji oraz psychoterapeutą psychodynamicznym. Aktualnie uczestniczę w 4-letnim szkoleniu w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

Pracuję z osobami zdrowymi doświadczającymi kryzysów rozwojowych oraz osobami cierpiącymi na różnego rodzaju zaburzenia natury psychicznej i somatycznej.

W swojej pracy patrzę na osobę całościowo, a nie tylko przez pryzmat objawów, czy zgłaszanego problemu, dlatego leczenie, które oferuje jest przede wszystkim oparte na gruntownej teorii jak i indywidualnym spojrzeniu na konkretną historię osoby.

Nie sposób oddzielić klienta od środowiska w którym funkcjonuje, od jego cech temperamentu, osobowości, od jego wyposażenia genetycznego, indywidulanych predyspozycji i wewnętrznej gotowości, czy też realnej możliwości do zmian.

W gabinecie, staram się tworzyć atmosferę akceptacji, zrozumienia i zaufania. Taką, w której rozmówca poczuje, że jest to miejsce gdzie można mówić o wszystkim.

Wszystkie treści, które pojawią się w trakcie wizyty objęte są tajemnicą zawodową.

Moją pracę poddaję regularnej superwizji u superwizorów z Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Jestem członkiem Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej w Poznaniu.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej

Serdecznie zapraszam,

Luiza Szulim


DROGA EDUKACJI

SZKOLENIA

Nasza strona używa plików Cookies, aby lepiej odpowiadać Twoim oczekiwaniom, Więcej w Polityce prywatności